ПРОГРАМ ЗА ДЕЧИЈУ НЕДЕЊУ – ВИШИ РАЗРЕДИ – 06-10. 10. 2014.

ПОНЕДЕЉАК

06.10.

УТОРАК

07. 10.

СРЕДА

08. 10.

ЧЕТВРТАК

09. 10

ПЕТАК

10. 10.

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

5. 10,25 – 11,00

5. 10,25 – 11,00

5. 10,25 – 11,00

5. 10,25 – 11,00

5. 10,25 – 11,00

6. 11,05 – 11,40

7. 11,45 – 12,20

 

- Оживљавање -

 за 8 разреде током преподнева

Квиз

6. 11,15 – 12,00

- 13 екипа се распоређују по учионицама у пратњу дежурних наставника

6. 11,05 – 11,40

7. 11,45 – 12,20

 

 

- „Спортски дан“: Игре-такмичења – фискултурна сала или фудбалски терен

6. 11,05 – 11,40

 

- После 6. часа сви ученици имају Крос

 - Вршњачки тим: Дан близанаца

 -На великом одмору додела диплома

- Наставници:

Недељков Агнеш и Чинош Мелинда

7. 12,10 – 12,55

- Екипе прелазе у фискултурну салу и решавају следећи задатак. Дежурни су они наставници који не прегледавају тест

Дежурство - Замена улога наставника-ученика

Организатор „Ђачки парламент“ -  наставник Бот Јудит

 

- Координатори: Фекете Кристиан, Раде Радулашки и разредне старешине.

- Екипе мешане - 12  5-6. р. и 7-8.р. - посебне груе.

-19,00–21,00 – „Журка“ – Плесно такмичење -„Каубојски плес“

Организатор „Ђачки парламент“ -  наставник Бот Јудит

- 12,00

Чланови „Ђачког парламента“ одлазе на пријем код градоначелник Сенте у велику салу Општине.

- Води их Бот Јудит

- 13,00

- Објава резултата у фискултурној сали:

- најбољи у решавању теста

- најбољи у грађењу куле

- Предавач: Петар Терзић - за српска одељења.

- Најбоље екипе ће бити награђене хемијском оловком

 

- Музика:Фекете Кристиан

- Дежурни наставници:

Ширка Виктор, Нинчић Милена, Недељков Агнеш, …

 

 

 

ПРОГРАМ ЗА ДЕЧИЈУ НЕДЕЊУ – НИЖИ РАЗРЕДИ – 06-10. 10. 2014.

 

ПОНЕДЕЉАК

06.10.

УТОРАК

07. 10.

СРЕДА

08. 10.

ЧЕТВРТАК

09. 10

ПЕТАК

10. 10.

1. 13,30 – 14,05

1. 13,30 – 14,05

1. 13,30 – 14,15

Дресирани пас

1-2. разреди

1. 13,30 – 14,05

1. 13,30 – 14,05

2. 14,10 – 14,45

2. 14,10 – 14,45

2. 14,20 – 15,05

Дресирани пас

3-4. разреди

2. 14,10 – 14,45

2. 14,10 – 14,45

3. 15,00 – 15,35

3. 15,00 – 15,35

3. 15,20 – 15,50

3. 15,00 – 15,35

3. 15,00 – 15,35

4. 15,45 – 16,20

- Цртање по

асфалту

„Срећна породица“

4. 16,00 – 16,30

- 15,30 Балет

„Лабудово језерце“

- Спортски дан

5. 16,25 – 17,00

- 0творени дан

 - 17,00 – Фолклор

Деца иду са родитељима

 

- 13,00 Позориште

Пријем првака у „Дечји Савез“

 

- 4.б), 4.ц)-Розета

 

 

- 4.а) - Розета