GYERMEKHETI PROGRAMOK – ALSÓSOK – 2014. X. 6 -10.

 

HÉTFŐ

X. 6.

KEDD

X. 7.

SZERDA

X. 8.

CSÜTÖRTÖK

X. 9.

PÉNTEK

X. 10.

1. 13,30 – 14,05

1. 13,30 – 14,05

1. 13,30 – 14,15

Idomított kutya

1-2. osztály

1. 13,30 – 14,05

1. 13,30 – 14,05

2. 14,10 – 14,45

2. 14,10 – 14,45

2. 14,20 – 15,05

Idomított kutya

3-4. osztály

2. 14,10 – 14,45

2. 14,10 – 14,45

3. 15,00 – 15,35

3. 15,00 – 15,35

3. 15,20 – 15,50

3. 15,00 – 15,35

3. 15,00 – 15,35

4. 15,45 – 16,20

- Aszfaltrajz:

Boldog család

4. 16,00 – 16,30

- 15,30 Balett:

Hattyúk tava

- Sportjátékok

5. 16,25 – 17,00

- Nyílt nap

 - 17,00 – Néptánc

A gyerekek szüleikkel mennek

 

- 13,00 - Színház

Elsősök felvétele a Gyermek-szövetségbe

 

- 4.b), 4.c) - Rozetta

 

 

- 4.а) - Rozetta

 


 


GYERMEKHETI PROGRAMOK – FELSŐSÖK – 2014. X. 6 -10.

HÉTFŐ - X. 6.

KEDD - X. 7.

SZERDA - X. 8.

CSÜTÖRTÖK - X. 9.

PÉNTEK - X. 10.

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

1. 7,30 – 8,05

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

2. 8,10 – 8,45

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

3. 9,00 – 9,35

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

4. 9,45 – 10,20

5. 10,2511,00

5. 10,2511,00

5. 10,2511,00

5. 10,2511,00

5. 10,2511,00

6. 11,05 – 11,40

7. 11,45 – 12,20

 

- Újraélesztés - a 8. osztályos tanulóknak a délelőtt folyamán.

Kvíz-nap

6. 11,15 – 12,00

A 13 csapat bemegy a kijelölt tanterembe az ott ügyelő tanárral osztályfőnökök a saját termeikben.

6. 11,05 – 11,40

7. 11,45 – 12,20

 

- Petar Terzić előadása a szerb tagozatokon –

5 - 8. osztályok

- Sportnap: Ügyességi játékok – tornaterem vagy focipálya.

 

6. 11,05 – 11,40

 

- 6. óra után a tanulóknak futóverseny az atlétikapályán.

 - Ifi-csapat: Ikernap -

Nagyszünetben értékelés – diplomák

- Zsűriző tanárok:

Nedeljkov Ágnes és Csinos Melinda

7. 12,10 – 12,55

- A 13 csapat átmegy a tornaterembe, ahol megkapják a következő feladatot.

- Ügyeletes tanárok: akik nem javítanak.

- Tanár- diák ügyeletcsere

- Diákparlament szervezésében – Both Judit vezetésével:

1 főügyeletes – 4-6 ügyeletes (kitűző)

- Koordinátorok:

Fekete Krisztián,

Rade Radulaški

és az osztályfőnökök.

- Vegyes csapatok-12 fő 5-6. o. és 7-8. o. külön.

-19,00–21,00 - Suli-buli

- Cowboy táncverseny

a Diákparlament szervezésében – Both Judit vezetésével.

 

- 12,00

A Diákparlament tagjait fogadja Zenta polgármestere a Városházán.

- Vezető és felkészítő tanár Both Judit

- 13,00 Eredményhirdetés a tornateremben:

- teszteredmény nyertese

- legmagasabb vár  

  nyertese

 

- A legjobb csapatok örökírót kapnak.

 

-Zene: Fekete Krisztián

-Ügyeletes tanárok:

Širka Viktor, Ninčić Milena, Nedeljkov Ágnes